Transport i milionowe zarobki nawet w najbiedniejszych rejonach

Czasami wydaje się nam, że marzenia o własnym biznesie, który będzie nam przynosił wiele przychodu są zbyt odległe i nigdy się ich nie podejmujemy. Tymczasem niektórzy nie marudzą, ale po prostu biorą się do pracy i realizują swoje cele z największą zawziętością. Jedną z takich osób jest Adam Byglewski, który jeszcze kilkanaście lat temu nie miał nic, a teraz zarządza firmą wartą miliony.

Firma transportująca samochody

Wszystko zaczęło się od prośby kolegi, który prosił o przewiezienie z Niemiec 300 używanych samochodów do naszego kraju. Pomimo braku doświadczenia Pan Adam podjął się tego wyzwania i zrealizował zlecenie w całości. Jednakże jeszcze wtedy nie było takich możliwości jak obecnie, więc każdy samochód przyjechał na własnych kołach, co nie było proste do zrealizowania, ze względu na ich naprawdę sporą ilość.

Obecnie firma dysponuje w pełni profesjonalnymi autotransporterami, które bez większych problemów są w stanie przewozić nawet kilkanaście samochodów. Warto wiedzieć, że firma działa na całym świecie. W skład grupy zarządzającej wchodzi 8 firm z całego świata i to właśnie nim firma Adampol przestała być wyłącznie firmą transportową. Obecnie jest to rozbudowany operator logistyczny, który podejmuje się różnego rodzaju transportów.

Składnik sukcesu?

Pan Adam zdecydowanie mówi o tym, że podstawą każdego biznesu jest dobry pracownik. Właśnie z tego powodu stara się zapewniać swoim pracownikom wszystko co najlepsze i motywować do pracy. Dodatkowo otwarcie mówi, że firma wszystkie kolejne samochody kupuje na własność, więc nie ma tutaj żadnego leasingu, jak to ma miejsce w większości tego typu działalności. Zdecydowanie zasługuje to na uwagę, bowiem dzięki temu firma jest w doskonałej kondycji finansowej. Ważna jest odpowiedzialność za podejmowane decyzje, bowiem na tym poziomie nie może być nieprzemyślanych ruchów, które mogłyby generować straty i jakiekolwiek problemy w firmie. Pan Adam doskonale o tym wie i dlatego też stara się nad wszystkim jak najlepiej panować. 

Zobacz również

Kontakt

E-mail: kontakt@misjanadziei.pl

Na naszej stronie dowiesz się m.in jakie są cienie i blaski pracy kuriera,  jak założyć firmę transportową oraz inne ciekawostki dotyczące przesyłek i transportu. Zapraszamy!

sprawdzanie i ocena używanego samochodu przed kupnem