Zmiany w ofercie Poczty Polskiej – co to oznacza dla klientów?

Nie da się ukryć, że oferta Poczty Polskiej w ostatnich latach zmieniła się na dużo lepszą. Nie dziwi więc fakt, że coraz więcej klientów chce korzystać z nowych form, które ten dostawca usług udostępnił. W tym artykule postanowiliśmy przenalizować wszystkie nowości, abyś miał jak najlepszy pogląd na to, czym obecnie staje się Poczta Polska, która jeszcze kiedyś była skazana na upadek.

Nowe usługi

Przede wszystkim najwięcej zmian można zauważyć w standardowych usługach paczkowych. Obecnie klienci mogą liczyć na gwarancję doręczenia paczki w określonym czasie, jak również otrzymają dostęp do elektronicznego monitorowania paczki. Poczta ma także propozycję do tych bardziej leniwych, aby poradzić sobie z odprawieniem paczki całkowicie online za pomocą systemu e-nadawca. 

Dla klientów biznesowych Poczta Polska przygotowała dodatkowe ubezpieczenie, które zawarte jest już w cenie samej usługi. Klienci indywidualni mogą także skorzystać z opcji ubezpieczenia, gdzie za zaledwie 0,50 zł otrzymują ubezpieczenie do 1000 zł.

Paczka EKSTRA24

Czym charakteryzuje się ta konkretna usługa, którą tak mocno chwali się Poczta Polska? Przede wszystkim jest tutaj gwarancja doręczenie już kolejnego dnia od nadania przesyłki. Dodatkowo nadawca może bez większych problemów wybrać godzinę dostarczenia paczki. Oczywiście wszystko można monitorować za pomocą aplikacji internetowej, dzięki czemu będziesz dokładni wiedział, gdzie aktualnie jest Twoja paczka.

PACZKA24 i PACZKA48

W tym wypadku czas doręczenia wygląda następująco: PACZKA24 doręczana jest kolejnego dnia w strefie A, z kolei PACZKA48 będzie dostarczona od drugiego dnia od nadania. W tym wypadku również możemy śledzić przesyłkę i ocenić, kiedy mniej więcej będzie u nas. Jest to bardzo duże ułatwienie, które czołowe firmy kurierskie mają od dawna, jednakże jeśli chodzi o Pocztę, to niestety na próżno go było tutaj szukać. Dobrze, że poczta rozwija się w tym kierunku, bowiem jest to przede wszystkim duży plus dla klientów. 

Zobacz również

Kontakt

E-mail: kontakt@misjanadziei.pl

Na naszej stronie dowiesz się m.in jakie są cienie i blaski pracy kuriera,  jak założyć firmę transportową oraz inne ciekawostki dotyczące przesyłek i transportu. Zapraszamy!

sprawdzanie i ocena używanego samochodu przed kupnem